Dzień Dziecka w Bałtowie

dzien-dziecka-w-Baltowie-

Dzień Dziecka — Pełen Przygód w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Podaruj swoim dzieciom wspaniałe wspomnienia i dobrą zabawę. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które z pewnością sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy.

Przygoda w Bałtowie

Rozpocznij ją w prehistorycznym świecie dinozaurów. Zapraszamy do JuraParku, gdzie czeka blisko 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości oraz warsztaty z preparowania skamieniałości, które poprowadzi nasz paleontolog. Na terenie JuraParku fani dinozaurów będą mogli spotkać się z prawdziwym prehistorycznym stworem.

Animacje

Muzyka, gry i zabawy z animatorami, balony, kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy — będzie kolorowo. Nasi animatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Na terenie obiektu pojawią się szczudlarze oraz maskotki! Dlatego nie zapomnij przybić piątki z naszym Jurasiem, Króliczkiem, Lemurkiem czy Wiewiórką. Koniecznie uwiecznijcie ten moment.

Pokazy akrobatyczne w powietrzu

29 maja zapraszamy na pokazy akrobatyczne w wykonaniu grupy — Przestrzeń Lotu. Prezentacje odbędą się na terenie Parku rozrywki w godzinach 12:00, 14:00, 16:00 i będą trwać 15 minut. Dlatego pamiętajcie o punktualności! To widowiskowy pokaz, który z pewnością Was zachwyci.

Warsztaty „Poznaj i Przytul”

Wszystkich miłośników zwierząt zapraszamy do zwiedzania bałtowskiego zwierzyńca dolnego i górnego. Surykatki, papugi, szynszyle to tylko niektóre zwierzęta, jakie zobaczycie na zwierzyńcu dolnym. Czekają także egzotyczne zwierzęta. Nie zapomnijcie o wyprawie na bałtowskie safari, tam czeka na Was królewska rodzina żubrów, wielbłądy czy strusie!

Zabawy z czarownicą

Na Sabatówce spotkacie się z czarownicą Hogatą, Merą i Nutką. Przygotowały one spektakularne pokazy baniek ogniowych na dłoni. Hogata sprawdzi Waszą aktywność oraz odwagę. Czy przejście tunelu odwagi okaże się błahostką?

Dawka emocji

Karuzele, salon gier, statek piracki, trampoliny, kolejka górska — Rollercoaster oraz Kino emocji 5D, a tam seans pt. „Dino Safari”. Gwarantujemy, że nasz Park Rozrywki dostarczy wszystkim mnóstwo pozytywnych emocji.

Zachęcamy do zwiedzania pozostałych atrakcji znajdujących się na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Podaruj swoim dzieciom niezapomnianą przygodę w Bałtowie! Do zobaczenia 🙂