NOCLEGI NA TERENIE BAŁTOWSKIEGO KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO

ZAJAZD „PRZYSTOCZE”

to kompleks pięciu całorocznych domków wypoczynkowych, położonych na wzgórzu za Ośrodkiem Jazdy Konnej na obszarze Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Domki leżą w cichym otoczeniu przyrody, przy stoku narciarskim, na którym już od wczesnej wiosny wypasają się nasze konie. Do Waszej dyspozycji oddajemy pokoje gościnne typu rodzinnego.

Tuż obok domków znajduje się część gastronomiczna Zajazdu Przystocze, w której serwowane są m.in: pyszne śniadania. Wstęp do tej strefy mają tylko goście hotelowi.

„RANCZO W DOLINIE”

znajduje się w wygodnej odległości od kompleksu turystycznego. Do wszystkich atrakcji można dotrzeć spacerem w przeciągu kilku minut, a jednocześnie ta niewielka odległość zapewnia komfort odpoczynku na łonie przyrody.
Dodatkowym atutem jest niezwykłe otoczenie oraz atrakcje tworzące sielski klimat rancza: ujeżdżalnia i stajnia dla koni, bezpieczne, ogrodzone podwórko, ogródek oraz urokliwa zagroda dla sympatycznych zwierzątek. Mieszkają w niej m.in. owce, kózki, kury i inne.

RANCZO W DOLINIE II

tylko 450 m od największych bałtowskich atrakcji znajduje się urokliwe miejsce do wypoczynku. Tuż obok wybiegów dla koni, ujeżdżalni, tuż nad rzeką, w sąsiedztwie lasu.

POLE NAMIOTOWE/KEMPINGOWE

UDOGODNIENIA
Do dyspozycji gości pola namiotowego i kempingowego oddajemy:

  • boisko do piłki siatkowej
  • boisko do gry w piłkę nożną
  • miejsce na grill i ognisko
    Sprzęt sportowy do wypożyczenia w recepcji “Zajazdu Przystocze” za kaucją.

UDOGODNIENIA

Korzystając z noclegu w “Zajeździe Przystocze”, “Ranczo w Dolinie” lub pola namiotowego czy kempingowego Bilet Kompleksowy kupujesz tylko raz. W pozostałe dni pobytu masz bezpłatny dostęp na wszystkie atrakcje.

GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNE

W trosce o komfort Twojego wypoczynku w Bałtowie Bałtowski Kompleks Turystyczny uruchomił program „Ambasador JuraParku”. Ma on na celu wybranie spośród miejsc noclegowych w Bałtowie i okolicach tych ośrodków, które spełniają założone kryteria potwierdzające odpowiedni standard i poziom obsługi.

Korzystając z noclegu oznaczonego logo Ambasador JuraParku masz pewność komfortowego wypoczynku, ale również preferencyjne warunki dostępu do oferty Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.