Opis

Bike Park Bałtów – to nowe miejsce na mapie „Bałtów Aktywnie”. Stworzony na stokach „Szwajcarii Bałtowskiej” daje możliwość doskonałej zabawy zarówno początkującym jak i zaawansowanym fanom ekstremalnej jazdy rowerowej. Działa w okresie wiosenno – jesiennym. Bike Park Bałtów proponuje trasy o 3 stopniach trudności – 2 trasy niebieskie, 2 zielone i 2 czerwone. U podnóża stoku działa wypożyczalnia i serwis rowerowy, punkty gastronomiczne, baza noclegowa oraz sanitariaty. Bilety na kolej krzesełkową przystosowaną do przewozu osób i rowerów można zakupić w kasie Zwierzyńca Dolnego, obok wyciągu orczykowego. Trasy rozpoczynają się z górnej stacji kolei krzesełkowej. Uważaj na znaki, abyś wybrał odpowiednią trasę dostosowaną do Twoich umiejętności.
Podczas zakupu biletu na kolej masz obowiązek podpisać oświadczenie bezpieczeństwa i zapoznać się z regulaminem Bike Parku. Jeśli jesteś niepełnoletni takie oświadczenie musi podpisać Twój rodzic/opiekun.

BIKE PARK został stworzony przez grupę przyjaciół, którzy chcieli podzielić się swoją pasją a przede wszystkim chcieli stworzyć miejsce w którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tym fascynującym ale również bardzo wymagającym sporcie.

Twórcy Bike Parku: Kacper Lichota, Nikodem Lichota, Maciek Szmajda, Krystian Frączek, Radek Sławiński.


Mapa tras

Bike-Park-Bałtów


 

Cennik

1 wjazd koleją – 10 zł

Karnet 5 wjazdów koleją – 40 zł

Karnet 10 wjazdów koleją – 80 zł

Karnet całodniowy – 110 zł

Bilety do zakupu w kasie Zwierzyńca.

Bike Park czynny 

19 maj   12:00-18:00


Wypożyczalnia

Znajdująca się u podnóża stoku narciarskiego z wyciągiem orczykowym wypożyczalnia oferuje możliwość wypożyczenia sprzętu rowerowego.

Oferujemy rowery dostosowane do tras BikeParku.

  • rower Enduro Kross – 2 szt. Rower, który sprawdzi się zarówno przy szybkich i stromych zjazdach, jak i przy podjeżdżaniu pod górę, a także po prostu podczas jazdy po trudnym, wyboistym terenie. Ze względu na dobrą zwrotność nadaje się do jazdy po trudnych i zupełnie nieprzewidywalnych górskich trasach. Daje nam wolność wyboru – możemy po prostu jechać przed siebie, w każdą stronę, po każdej nawierzchni.

Cennik wypożyczenia Enduro

1h2h3h4h1 dzień*1 doba2 dobynastępne
40 zł65 zł85 zł95 zł110 zł115 zł195 zł80 zł 

Regulamin

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM


Galeria zdjęć