Rodzinna Wielkanoc w Bałtowie

Pakiet wielkanocny dla rodzin

Spędź z nami Rodzinne Święta Wielkanocne i ciesz się wiosenną aurą w spokojnym i sielskim otoczeniu. Do Twojej dyspozycji oddajemy pokoje gościnne w domkach wypoczynkowych położonych na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Na terenie kompleksu możesz korzystać z takich atrakcji jak: JuraPark – ścieżka edukacyjna z dinozaurami, Prehistoryczne Oceanarium, Polska w Miniaturze czy Zwierzyniec Dolny. Zachęcamy do spacerów po okolicznych lasach i wąwozach, by w pełni wykorzystać tutejszy mikroklimat..

Ważne!
W przypadku konieczności ograniczenia naszej działalności w związku z pandemią informujemy, że Twoja rezerwacja zostanie przeniesiona na inny termin lub wpłacone pieniądze w formie zaliczki mogą być wykorzystane na inne usługi. Szczegóły w biurze rezerwacji noclegów..

W OFERCIE*:

 • noclegi ze śniadaniem,
 • śniadanie wielkanocne,
 • codzienny nielimitowany dostęp do atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego,
 • warsztaty wielkanocne dla dzieci

* Pobyt w dniach 1-5 kwietnia 2021.

.

DODATKOWE ATRAKCJE:

Bałtów daje mnóstwo możliwości do uprawiania różnorakich aktywności sportowych. Zobacz, co na Ciebie czeka!

 • Strefa Bałtów Aktywnie:
  • offroadowa przygoda w terenie – wypożyczalnia aut 4×4 z instruktorem
   Bałtów słynie na cały kraj z odbywającego się tutaj największego i najtrudniejszego rajdu off-roadowego “Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch”. Co roku do Bałtowa zjeżdża kilkadziesiąt załóg, by podjąć wyzwanie i zmierzyć się z niezwykle trudnym terenem. Na kanwie rajdu powstała oferta wypraw 4×4, dla osób, które chciałyby posmakować off-roadu i samemu spróbować sił jako kierowcy auta terenowego. Dajemy możliwość wypożyczenia auta wraz z instruktorem, by posmakować tej niezwykłej przygody.
  • wypożyczenie rowerów
   Na terenie kompleksu znajduje się w pełni wyposażona wypożyczalnia rowerów i dodatkowego osprzętu. Znajdziecie tutaj zarówno rowery do jazdy po tutejszych lasach jak i rowery szosowe, którymi przemierzycie wiele kilometrów tras rowerowych przybiegających właśnie przez Bałtów.
  • jazda konna
   Ośrodek Jazdy Konnej “Kraina Koni” prowadzi zajęcia dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Dla dzieci prowadzimy zajęcie na parkurze, gdzie pod okiem instruktora mogą często po raz pierwszy spojrzeć na świat z wysokości końskiego grzbietu.
  • wspinaczka skałkowa
   Wbrew ogólnemu przekonaniu jest to sport dla wszystkich. Jeżeli chciałbyś spróbować swoich sił we wspinacze na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu oraz instruktor, który pomoże Ci przyswoić podstawy bezpiecznej wspinaczki.

Zadzwoń – 510 263 896