Snow Party w Szwajcarii Bałtowskiej

Kolejna edycja Snow Party w Szwajcarii Bałtowskiej, na którą serdecznie Was zapraszamy już 5 lutego. Zaczynamy o godzinie 20:00 i bawimy się w rytm najlepszych hitów. Co jeszcze na Was czeka?

Konkurs na najlepsze PRZEBRANIE, w którym każdy może wziąć udział. A o wygranych zadecydują obserwatorzy naszej strony facebookowej – Szwajcaria Bałtowska. W tym roku postanowiliśmy zorganizować dwie kategorie konkursowe:

I kategoria – dzieci do 12 roku życia,

II kategoria – dzieci powyżej 12 r.ż. i osoby dorosłe.

Osoby zainteresowane konkursem na najlepsze przebranie muszą zgłosić się w dniu wydarzenia do Biura Zawodów, gdzie zostanie wykonane im zdjęcie. Następnie we wtorek 8 lutego zdjęcia osób zgłoszonych do konkursu zostaną udostępnione na facebookowym koncie, gdzie rozpocznie się głosowanie. Trwać będzie do 16 lutego do godziny 12:00, następnego dnia roboczego czyt. 17 stycznia oficjalnie ogłosimy tam wyniki konkursu.

Prosimy również o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem konkursu – SnowParty, a także wypełnienie oświadczenia, które jest niezbędne do udziału w konkursie. Oświadczenia dostępne będą także w Biurze Zawodów.

Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie SnowParty.

Zgoda na udział w konkursie SnowParty.

Podczas wydarzenia na stoku będziecie mogli usłyszeć muzyczne hity, które specjalnie dla Was zagra Dj Deebart. Wszystko dodatkowo wzmocnią pokazy świetlne na stoku. To będzie niezwykłe wydarzenie, które mamy nadzieję zapamiętacie na długi czas 🙂

Podczas Snow Party możecie skorzystać z oferty 4h karnet w cenie 65 zł.

Dodatkowo informujemy, że Zajazd Przystocze będzie czynny do 00:30. Prosimy także o zapoznanie się z regulaminem naszej stacji narciarskiej. Regulamin.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie mają jeszcze planów na jedyne takie wydarzenie w regionie!

Patronem medialnym wydarzenia jest RMF MAXXX.