Praca – Menedżer Ośrodka Jeździeckiego

Ośrodek Jazdy Konnej „Kraina Koni” to obiekt dla miłośników i pasjonatów koni. W związku z rozbudową ośrodka i rozwojem usług firma DLF Invest Sp z o.o. właściciel i zarządca ośrodka zatrudni pasjonata jeździectwa na stanowisko:

Menedżer Ośrodka Jazdy Konnej

Zakres obowiązków

– zarządzanie ośrodkiem oraz nadzór nad prawidłową pracą rekreacji konnej i pensjonatem,

– organizacja pracy stajni,

– dbanie o utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług i zadowolenia klientów,

– kierowanie zespołem Ośrodka Jazdy Konnej (instruktorzy, pracownicy gospodarczy): wyznaczanie zadań i sprawowanie nadzoru nad pracą podległych pracowników,

– odpowiedzialność za stan i  kondycję koni,

– organizacja i rozwój klubu jeździeckiego,

– planowanie i organizacja wydarzeń jeździeckich,

– czynny udział w projektach związanych z rozwojem usług ośrodka,

– współpraca z pozostałymi działami (marketing, sprzedaż, administracja).

Wymagania

– co najmniej kilkuletnie doświadczenie w jeździectwie i pracy z końmi,

– mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: jeździectwo, zootechnika),

– umiejętności kierownicze: planowanie, koordynowanie pracy, decyzyjność, umiejętność komunikowania się z zespołem oraz klientami,

–  odpowiedzialność i identyfikacja z ośrodkiem,

– dyspozycyjność (również w weekendy) i koncentracja na pracy w ośrodku,

– prawo jazdy.

Oferujemy

– umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym;

– stabilne zatrudnienie;

– możliwość rozwoju osobistego;

– atrakcyjne wynagrodzenie;

– system benefitów: karta DLF Team i DLF rodzina, Firmowy Pakiet Medyczny Medicover;

– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i przyjaznym środowisku;

– pracę w pozytywnym i ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: sekretariat@dlfinvest.pl do 10.03.2022 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ośrodek Jazdy Konnej – Kraina Koni.