Wielkanocne poszukiwanie zajączka w Bałtowie

-Wielkanoc-w-Baltowie

Spędźcie z nami Rodzinne Święta Wielkanocne, podczas których pobudzicie kreatywność swoich dzieci i zaoferujecie im wspaniałą przygodę. To świetna okazja na sielski wypoczynek poza miastem, gdzie już można odkrywać pierwsze oznaki wiosny!  Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

Goście decydujący się na wypoczynek w naszej bazie noclegowej, za wcześniejszą rezerwacją mogą skorzystać z uroczystego śniadania wielkanocnego, które będzie podane w formie bufetu.

Co jeszcze na Was czeka w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym?

  • Oferujemy – Pakiet Przygoda, który upoważnia do wstępu na wszystkie atrakcje (JuraPark, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski (dolny+górny), Polska w Miniaturze, Sabatówka, Kino Emocji 5D).
  • Pakiet JuraPark (JuraPark – ścieżka z dinozaurami, Prehistoryczne Oceanarium).

Wielkanocne zabawy i warsztaty kreatywne

Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy kreatywne warsztaty tematyczne, które rozwijają umiejętności manualne Waszych pociech. Warsztaty będą dostępne w Niedzielę Wielkanocną w godzinach 13:00 – 17:00.

  • Dla gości domków wypoczynkowych „Zajazd Przystocze” i „Ranczo w Dolinie” udział w warsztatach kreatywnych jest bezpłatny. Dla pozostałych osób cena warsztatów 20 zł/oś.
    Natomiast koszt warsztatów ciasteczkowych – 6 zł/os. lub 8 zł lub 10 zł – w zależności od wielkości ciastka.
  • Warsztaty odbywają się w restauracji Bałtowski Zapiecek.

W Niedzielę Wielkanocną zapraszamy na wspólne poszukiwanie zajączka. Dzieci będą mogły wcielić się w rolę odkrywcy. Kierunek poszukiwania nadadzą Questy, które będziecie mogli odebrać w kasie głównej od godziny 12:30. Na końcu drogi czeka niespodzianka! Czy znajdziecie wielkanocnego zajączka w Bałtowie? Przyjedźcie i sami się przekonajcie!

Dla gości wypoczywających w naszej bazie noclegowej warsztaty będą bezpłatne.

Goście indywidualni także mogą skorzystać z kreatywnych warsztatów – koszt udziału w warsztatach to 20 zł/os.


Śniadanie Wielkanocne
Niedziela Wielkanocna – Świąteczne śniadanie w formie bufetu
40 zł/osoba dorosła
35 zł/dziecko

Poniedziałek Wielkanocny – Świąteczne śniadanie w formie bufetu
35 zł/osoba dorosła
30 zł/dziecko

Aktywnie i świątecznie

Nasz obiekt proponuje aktywną ofertę, która zaprasza na ekstremalną przygodę oraz przyjemny relaks na świeżym powietrzu. Dysponujemy przygotowanymi ścieżkami rowerowymi, spacerowymi, wspinaczką, trasami 4×4 oraz wrotkarnią. Dla poszukiwaczy mamy także grę terenową Questing. Więcej informacji – tutaj.

Rezerwacja oraz informacje pod numerem telefonu:

510 263 896

Zapraszamy do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego – rodzinnego miejsca dobrej przygody!