Dziękujemy za wspólny sezon 2021/22

-koniec-sezonu-zimowego-

Z tego miejsca chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za sezon zimowy 2021/22 r. który w naszej stacji właśnie dobiegł końca! Jesteśmy zaszczyceni, że wybraliście naszą stację „Szwajcaria Bałtowska” na zimowe szaleństwo.
To był wspaniały sezon, choć pogoda czasami płatała figle, udało nam się go wydłużyć i zapewnić Wam odpowiednie warunki do uprawiania sportów zimowych na stoku.
W tym sezonie, udało nam się zorganizować cykliczne wydarzenie „Nocna Jazda” oraz „Trening na łyżwach”. Mogliście uczestniczyć także w Mini Olimpiadzie i Snow Party. Na lodowisku w tym sezonie częstymi gośćmi byli Mistrzowie Polski w łyżwiarstwie figurowym. Ich pokazy spotkały się z dużym zainteresowaniem. Nie zabrakło pneumatycznej poduchy na stoku, testów nart marki Volk. Uruchomiliśmy strefę Freeride Zone oraz snowpark. Mamy nadzieję, że bawiliście się wspaniale na stoku Szwajcarii Bałtowskiej. Ten sezon kończymy z uśmiechami na twarzy! WIDZIMY SIĘ ZA ROK!

Uwaga!

Informujemy, że zwrot kart magnetycznych, możliwy jest tylko do 30 kwietnia 2022 r. Po zwrot kart, należy zgłosić się do „Pawilonu z pamiątkami” przy JuraParku, codziennie w godzinach 10:00 – 16:00.

A tymczasem…

Za oknem już wiosna, dlatego można odwiedzić nasz obiekt i skorzystać z naszych atrakcji. Nadchodzące ocieplenie, które zapowiada przybycie bocianów zachęca do uprawiania innych aktywności, które znajdziecie w naszej ofercie „Bałtów Aktywnie”. Przygotowane ścieżki rowerowe i spacerowe już na Was czekają. Nie zabraknie aktywności ekstremalnych, przypominamy o wyprawach off-roadowych i wspinaczce.

Atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego

Przypominamy, że można już skorzystać z Pakietu Kompleksowego, Pakietu JuraPark, Zwierzyniec. Pakiety dostępne są w każdą sobotę i niedzielę!

-atrakcje-baltow-

Pakiet Kompleksowy

– JuraPark – park dinozaurów

-Muzeum Jurajskie

– Prehistoryczne Oceanarium

– Polska w miniaturze

-Zwierzyniec Bałtowski – (górny +dolny Safari)

Pakiet JuraPark

– Ścieżka edukacyjna JuraPark

-Muzeum Jurajskie

-Prehistoryczne Oceanarium

Oferujemy także Pakiet Zwierzyniec
– wyjazd na Zwierzyniec Górny Safari oraz spacerowo po Zwierzyńcu Dolnym.

Cennik atrakcji 

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za sezon zimowy 2021/2022 i do zobaczenia za rok!