Disco na Wrotkach — muzyczne lata 80.

disco-na-wrotkach-Baltow-wydarzenie-

Zapraszamy do wspólnej zabawy 30 kwietnia i 1 maja. Majówkę rozpoczynamy muzycznie i sportowo! Motywem przewodnim są lata 80-te!Dlatego mile widziane kolorowe, wzorzyste stroje!

Impreza w stylu lat 80.

Przychodzimy ze wspaniałymi informacjami dla wszystkich, którzy uwielbiają aktywność, a przy tym wydarzenia tematyczne. Już w sobotę 30 kwietnia i 1 maja zapraszamy na wydarzenie „Disco na Wrotkach”, które odbędzie się na Wrotkarni Dance&Roll. Zaczynamy o godzinie 19:00 i bawimy się do 21:00. Co jeszcze na Was czeka?

Muzyka na żywo — za konsolą Dj Gomezzz oraz muzyczne hity lat 80-tych. To jedyne takie wydarzenie w regionie, dlatego koniecznie wpadajcie do Bałtowa. Będzie kolorowo, wesoło i epicko!

Dla dzieci przygotowaliśmy zabawy z animatorką. To wydarzenie dla całej rodziny, dlatego zaplanujcie sobotni lub niedzielny wieczór w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym i bawcie się razem z nami! Czekamy na Was 🙂

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy kupić bilet wstępu na Wrotkarnię. Dysponujemy wypożyczalnią wrotek, dlatego nie musicie martwić się o sprzęt. Ceny biletów.