Wakacyjne Rowerowe Show

WAKACYJNE-ROWEROWE-SHOW-

Tym razem zapraszamy do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego wszystkich miłośników rowerowych tricków. Na naszym terenie po raz kolejny wystąpi niezastąpiony Krystian Herba.

 

Fascynujący weekend w Bałtowie

Już 23 i 24 lipca na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego odbędzie się Wakacyjne Rowerowe Show w wykonaniu Krystiana Herby! Po raz kolejny na terenie obiektu goście będą mogli podziwiać nadzwyczajne rowerowe show na światowym poziomie. To będzie weekend pełen niezapomnianych atrakcji oraz niezwykłych emocji. Dodatkowo na Bałtowskiej Okręglicy w sobotę będzie można zobaczyć około 200 aut tuningowych z całej Polski!

KRYSTIAN HERBA

To polski pionier w trikach rowerowych. Jego pokazy są jednymi z najbardziej zjawiskowych w Polsce. Na swoim koncie ma ponad 1000 pokazów w 20 krajach na 4 kontynentach, co sprawia, że jest światowym polskim zawodnikiem. Jego występy cechują się profesjonalnością, a co istotne są w pełni bezpieczne.

6-krotny rekordzista Guinnessa, 

5-krotny medalista Mistrzostw Polski 

2-krotny półfinalista programu „Mam talent” 

Prezentując swoje umiejętności, rekordzista pokazuje doświadczenie, a jego osobowość pozwala przyciągnąć tłum, co więcej sprawia, że publiczność chce uczestniczyć w jego występach.

23 oraz 24 lipca pokazy odbędą się o godzinie 12:00, oraz 15:00. Pokazy będą trwać 40 minut. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Miejsce wydarzenia: przestrzeń koło stoku narciarskiego/ „Zajazd Przystocze”

Od początku do końca w występ zaangażowana jest publiczność. W trakcie pokazu niektórzy widzowie/ochotnicy mają szansę obejrzeć występ z bardzo bliska – stając się niejako żywymi przeszkodami!

Zaplanuj swoją wizytę w Bałtowie i podaruj swoim dzieciom dzień pełen wrażeń!

Godziny otwarcia Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Zapraszamy do krótkiej videorelacji.

https://www.youtube.com/watch?v=RjK_Ce74XVw