BikePark Bałtów

bike-Park-

Stoliki, bandy, dropy i dobra zabawa w BikeParku w Bałtowie! 17 września otwieramy BikePark, miejsce dla amatorów ekstremalnej jazdy jednośladami. Park będzie czynny w każdy weekend.

Bałtów Aktywnie

BikePark został stworzony na stokach „Szwajcarii Bałtowskiej”. Malownicze ścieżki, różnorodny stopień trudności sprawia, że z parku mogą skorzystać także rodziny z dziećmi oraz seniorzy! Aktywność to wspaniała forma spędzania czasu dla każdego z nas! 

Bike Park proponuje trasy o 3 stopniach trudności.

 

Trasa zielona „Family”

Wybierając tę opcję, czeka na Ciebie 720 m łagodnej trasy z możliwością ominięcia przeszkód (krótki pump track, drop ze zjazdem z palet).

Ścieżka niebieska „Flow”

Szlak o długości 650 m, dedykowany dla osób średniozaawansowanych. Tu czeka więcej przeszkód: stoliki, bandy, dropy. Przeszkody te można ominąć bez skakania.

Trasa czerwona „Dh Line”

Najtrudniejsza trasa o długości 630 m, dedykowana dla zaawansowanych riderów. Wybierając tę trasę, natkniesz się na bandy, dropy oraz skocznię przelotową, którą można przejechać, jeśli zdecydujesz się na skok.

Łącznie oferujemy 6 tras (2 zielone, 2 niebieskie oraz 2 czerwone).

Cennik

Karnet 1 zjazd – 10 zł

Karnet 5 zjazdów – 40 zł

Karnet 10 zjazdów – 80 zł

Karnet całodniowy – 110 zł

Karnet do zakupu w kasie Zwierzyńca.

Uwaga!

BikePark w dniach poniedziałek — piątek nieczynny.

Przypominamy, że w naszej wypożyczalni można skorzystać z serwisu sprzętu, a także wypożyczyć rower odpowiedni do tras MTB.

Wybierając się do naszego BikeParku pamiętaj, aby zabrać ze sobą kask oraz ochraniacze. Dodatkowo przypominamy o zachowaniu odpowiedniego odstępu od innych rowerzystów.

Przed skorzystaniem z BikeParkU zapoznaj się z REGULAMINEM.