Kurs Jazdy Konnej dla początkujących!

kurs-jazdy-konnej

Zacznij przygodę na końskim grzbiecie razem z nami! Ośrodek Jazdy Konnej „Kraina Koni”  w Bałtowie zaprasza na 3 – miesięczny kurs jazdy konnej dla początkujących. Rozwijaj z nami swoje pasje.

 

Kraina Koni w Bałtowie

To miejsce dedykowane miłośnikom jazdy konnej. Na miejscu znajduje się kryta hala umożliwiająca jazdę o każdej porze roku, możliwość jazdy z elementami skoków przez przeszkody, wyjazdy w malownicze tereny bałtowskimi wąwozami oraz letnie pławienie koni w wodzie! Doskonalenie jazdy konnej i relaks dla każdego jeźdźca.

Kraina-Koni-Bałtów-

3 -MIESIĘCZNY KURS JAZDY KONNEJ

  • Strat 1 marca 2023 r. już teraz możesz zapisać się na kurs (tel. 500 029 904),
  • To 12 godzin jazdy i obsługi konia (zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu) w tym 6 godzin to zajęcia teoretyczne,
  • Kurs mogą rozpocząć dzieci od 9 roku życia oraz osoby dorosłe.
  • Koszt 3-miesięcznego kursu – 650 zł/os.

Podczas kursu poznasz życie koni i ich zachowanie. Przede wszystkim zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z zakresu jazdy konnej, którą przekażą Ci doświadczeni instruktorzy. Pokażą jak prawidłowo obsługiwać konia.

Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma certyfikat „Krainy Koni”.

UWAGA

Aby kurs mógł się odbyć, w zajęciach musi wziąć udział minimum 4 osoby.

Liczba miejsc ograniczona.

Dlaczego warto zapisać się na kurs jazdy konnej?

Oczywiście poza aktywnością, jazda konna poprawia koordynację ruchową, rozwija mięśnie nóg oraz górnych części ciała. Wpływa pozytywnie na pracę wątroby oraz proces trawienia. Co więcej, jazda konna pomaga w poprawie postawy oraz mięśni grzbietu i kręgosłupa, dlatego to sport zalecany osobom zmagającym się z problemami kręgosłupa.

Jazda konna podobnie jak inne sporty pozwala spalić zbędne kalorie, co więcej sport ten jest doskonałym narzędziem do kształtowania charakteru, uczy cierpliwości i pokory. Dodatkowo redukuje stres i napięcia.

ZAPISZ SIĘ NA KURS JAZDY KONNEJ

tel. 500 029 904

e-mail: malgorzata.chrzan@jurapark.pl