Majówka w Bałtowie – pobyt pełen atrakcji!

Kompleks-turystyczny-bałtów

To będzie wyjątkowo długa majówka! A będzie ona pełna niespodzianek, niesamowitych atrakcji i aktywności! Zapraszamy już od 29 kwietnia do naszego kompleksu. Zobacz, co na Ciebie czeka.

Majówka w Bałtowie — edukacja, zabawa, aktywność

Rodzinny przyjazd do Bałtowa to nie tylko przyjemność! Bałtowski Kompleks Turystyczny łączy także pożyteczne, czyli bawiąc, uczy. Przy okazji dzieci i rodzice mogą oddać się zabawie, co więcej jeśli jesteście miłośnikami dinozaurów i zwierząt to miejsce właśnie dla Was. Jak co roku na terenie obiektu w majówkę wiele się dzieje i tak będzie tym razem!

Animatorzy, Maskotki i…

dobra zabawa, to cechuje rodziny kompleks turystyczny. W tym roku majówkę rozpoczynamy już 29 kwietnia, a kończymy ją 7 maja. 

Wkraczając na teren JuraParku już z daleka usłyszycie piosenki, a z oddali wyłonią się szczudlarze. Tuż przy wejściu do prehistorycznego świata na wszystkich Gości czekać będą wspólne zabawy, mające na celu integrować i bawić. Na dziewczynki czekać będą fantazyjne warkoczyki, zabawy z olbrzymimi bańkami mydlanymi, malowanie buziek na wzory prosto z bajki.

 

Na miejscu spotkacie się także z naszymi wesołymi maskotkami: rudą wiewiórką, niebieskim rekinem i naszym największym celebrytem — pluszowym Jurasiem. To pomarańczowa maskotka, która uwielbia psocić i pozować do zdjęć. Dlatego koniecznie zróbcie sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

  • Na największych fanów dinozaurów czeka żywy dinozaur. Spotkacie go na dziedzińcu JuraParku! Przygotujcie się na spotkanie oko w oko z prehistorycznym stworem.

Poznaj godziny pracy Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego

Warsztaty

W tym roku zapraszamy także na warsztaty paleontologiczne odbywające się na Gondwanie — terenie JuraParku. Tajemniczy Bałtowski Indiana Jones pokaże, jak wygląda praca paleontologa i opowie, dlaczego fascynuje go preparowanie i poszukiwanie nowych skamieniałości. Kto odwiedzi naszego paleontologa przez całą majówkę?

Warsztaty „poznaj i przytul”

To spotkanie ze zwierzątkami bałtowskiego zwierzyńca. Po egzotycznej podróży amerykańskim autobusem zapraszamy na zwierzyniec dolny w szczególności 30 kwietnia i 1 maja, gdzie wszyscy Goście będą mogli przytulić szynszyle, węże czy innych mieszkańców zwierzyńca.

Dowiedz się więcej o naszym Parku Safari.

HISTORYCZNE ZAMKI I TAJEMNICZY RYCERZ

Odwiedzając jedną z naszych atrakcji, jaką jest Park Miniatur — Polska w miniaturze, poza ogromną dawką wiedzy, jaką przekaże Wam znajdujący się na miejscu przewodnik, natkniecie się na rycerza w lśniącej zbroi! Pamiętajcie o pamiątkowym zdjęciu z naszym rycerzem w wyjątkowej scenerii. Z pewnością będzie to niezwykła pamiątka dla całej rodziny.

ZABAWY Z BAŁTOWSKIMI CZAROWNICAMI

Odwiedzając Sabatówkę — natkniecie się na zabawy z bałtowskimi czarownicami. Czekają na Was tańce hulańce, przejście tunelu odwagi, gra w memory.

  • O godz. 13:00 i 16:00 czarownica Hogata zaprasza na warsztaty z tworzenia magicznych eliksirów. Podczas warsztatów dowiecie się jaki wpływ na organizm mają napary z ziółek.
  • Buuble show — czyli pokazy baniek ogniowych i dymnych na dziedzińcu wioski czarownic! Zapraszamy w godzinach 12:00, 14:00, 15:00 i 17:00.
    Będzie wyjątkowo i naprawdę magicznie!

DAWKA ADRENALINY

O to zadbają urządzenia rozrywkowe na parku zabaw. Koniecznie musicie odwiedzić to miejsce! Karuzele, trampoliny, kolejka górka, to tylko niektóre z urządzeń, jakie czekają w bałtowskim parku rozrywki. SPotkacie tam też przechadzających się szczudlarzy.