Dzień Dziecka w Bałtowie

dzien-dziecka-w-Baltowie-

Dzień Dziecka — Pełen Przygód w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Podaruj swoim dzieciom wspaniałe wspomnienia i dobrą zabawę w dniach 3-4 czerwca. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które z pewnością sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy.

Przygoda w Bałtowie

Rozpocznij ją w prehistorycznym świecie dinozaurów. Zapraszamy do JuraParku, gdzie czeka blisko 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości oraz warsztaty z preparowania skamieniałości, które poprowadzi nasz paleontolog. Na terenie JuraParku fani dinozaurów będą mogli spotkać się z prawdziwym prehistorycznym stworem.

  • Na Gondwanie odbędą się warsztaty paleontologiczne, podczas których można wcielić się w rolę paleontologa. To tu znajdują się ukryte kości dinozaura, które za pomocą odpowiednich narzędzi zostaną odkryte przez wszystkich fanów kości dinozaura.

 

Animacje

Muzyka, gry i zabawy z animatorami, balony, kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy — będzie kolorowo. Nasi animatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Na terenie obiektu pojawią się szczudlarze oraz maskotki! Dlatego nie zapomnij przybić piątki z naszym Jurasiem, Króliczkiem, Lemurkiem czy Wiewiórką. Koniecznie uwiecznijcie ten moment.

W świecie zwierząt — odwiedź Bałtowski Zwierzyniec

Wszystkich miłośników zwierząt zapraszamy do zwiedzania bałtowskiego zwierzyńca dolnego i górnego. Surykatki, papugi, skaczący kózki to tylko niektóre zwierzęta, jakie zobaczycie na zwierzyńcu dolnym. Czekają także egzotyczne zwierzęta. Nie zapomnijcie o wyprawie na bałtowskie safari, tam czeka na Was królewska rodzina żubrów, wielbłądy czy strusie!

Zabawy z czarownicą

Na Sabatówce spotkacie się z czarownicą Hogatą, Merą i Nutką. Przygotowały one spektakularne pokazy baniek ogniowych na dłoni. Hogata sprawdzi Waszą aktywność oraz odwagę. Czy przejście tunelu odwagi okaże się błahostką?

  • Warsztaty tworzenia magicznych eliksirów 
    13:00 i 16:00
  • Bubble Show – pokazy baniek ogniowych i dymnych
    12:00, 14:00, 15:00, 17:00

Dawka emocji

Karuzele, salon gier, statek piracki, trampoliny, kolejka górska — Rollercoaster oraz Kino emocji 5D. Gwarantujemy, że nasz Park Rozrywki dostarczy wszystkim mnóstwo pozytywnych emocji.

Zachęcamy do zwiedzania pozostałych atrakcji znajdujących się na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Podaruj swoim dzieciom niezapomnianą przygodę w Bałtowie! Do zobaczenia 🙂