Nowy sprzęt w naszej wypożyczalni

Bike-Park-nowy-sprzęt

Zaplanowałeś długi pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym? Doskonale, czeka tu na Ciebie wiele możliwości do spędzenia aktywnego popołudnia. Zobacz jakie nowości czekają na Ciebie w wypożyczalni rowerów.

Bałtów aktywnie -wypożyczalnia sprzętu

Bałtów aktywnie to oferta skierowana do osób, które stawiają, na sportowy tryb życia. Nasza wypożyczalnia sprzętu dysponuje szerokim dostępem sprzętu, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych rowerzystów. Co więcej, do naszej wypożyczalni dotarł nowy sprzęt. 

E-bike enduro i downhill

Już dostępne w wypożyczalni. Dysponujemy 2 szt. enduro. Rowery wyposażone są we wspomaganie elektryczne, podwójne zawieszenie. Dzięki czemu rower doskonale sprawdzi się na górskich trasach czy wyboistych terenach. Solidny skok amortyzatora oraz duża siła wspomagania sprawiają, że sprawdzi się ona na najbardziej wymagających trasach górskich.

Odkryj stronę Bałtów Aktywnie! 

 

Bike Park

Na terenie Bałtowskiego Kompleksu turystycznego znajduje się Bike Park. Zbudowany z myślą o amatorach wyczynowych sportów.

  • Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 18:00.
  • W soboty i niedziele zapraszamy w godzinach 11:00- 19:00

Do dyspozycji oddajemy 3 trasy o różnym stopniu trudności. Każdy znajdzie tu coś dla siebie 🙂 W sprzedaży oferujemy sprzedaż karnetów zjazdowych i całodniowych. Szczegóły TUTAJ. 

Godziny otwarcia wypożyczalni sprzętu

Jeżeli chcesz skorzystać z wypożyczalni sprzętu — zapraszamy codziennie w godzinach 10:00 – 18:00. Zachęcamy do aktywności. W szczególności, że nasze okolice urzekają przepięknymi krajobrazami 🙂

noclegi-baltow-okolice-