Długi weekend w Bałtowie

Majówka poza miastem? Mamy na to pomysł, w Bałtowie będzie się działo! – zabawy, animacje, pokazy akrobatyczne, a nawet spotkanie z rycerzem. Będzie rodzinnie i wesoło! Zacznij majówkę już 29 kwietnia.


Rodzinnie i kolorowo w Bałtowie

Rodzinna przygoda w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym, gwarantowana! Przygotowaliśmy ciekawe warsztaty, podczas których dzieci wcielą się w rolę paleontologa i razem z naszym „Bałtowskim Indiana Jonesem” odkryją ślady wymarłych dinozaurów. Wędrując po ścieżce z dinozaurami, natkniecie się na żywego dinozaura! To będzie wyjątkowe spotkanie z prehistorycznym stworem.
Nie zabraknie baniek mydlanych, rodzinnych gier i fantazyjnych warkoczyków. Nasi animatorzy zadbają, aby wycieczka w Bałtowie była wspaniała, dlatego dla chętnych przygotowali jeszcze jedną atrakcję — kolorowe wzory na twarzach! Gdyby tego było mało na terenie obiektu, pojawią się szczudlarze! Przypominamy, że kupując Pakiet Kompleksowy, można skorzystać ze wszystkich atrakcji oraz urządzeń na Parku Rozrywki. W Kinie 5D zobaczycie nowy seans pt. „Dino Safari”, dlatego przyszykujcie się na dawkę emocji. Nasz Park Rozrywki — położony najbliżej Warszawy zapewni ogrom niezapomnianych emocji. Atrakcje rozrywkowe dla dzieci i rodziców, u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Bałtów aktywnie

Nasz obiekt położony jest w przepięknym krajobrazowym terenie. Możecie go podziwiać, wybierając się na wycieczkę rowerową, spacerową czy wyprawę off-roadową. Trasy rowerowe i spacerowe. Na wyprawę off-roadową możecie zapisać się wcześniej lub skorzystać z naszych tras dostępnych w zakładce — Bałtów 4 × 4 lub na stronie: https://baltow4x4.pl/

Rodzinna wycieczka to wspaniała okazja na budowanie i pogłębianie więzi rodzinnych, podczas których można odkryć nieznane dotąd zakątki Polski. Poza aktywną ofertą możecie odwiedzić Bałtowski Zwierzyniec. To atrakcja dla całej rodziny, gdy odwiedzicie Park Safari żółtym school busem, zapraszamy do zwierzyńca dolnego, gdzie już pojawiły się małe zwierzątka. Tam poznacie kolejne ciekawostki o mieszkańcach zwierzyńca. Przygotowaliśmy także warsztaty „Poznaj i przytul”, podczas których spotkacie się twarzą w twarz ze zwierzątkami, nawet tymi egzotycznymi.

Dowiedz się więcej o naszym Parku Safari

Jak wyglądał strój średniowiecznego rycerza?

Odwiedź Polskę w miniaturze i spotkaj się z rycerzem, co więcej będziesz mógł przymierzyć jego zbroję! Gdy tylko miniesz przejście graniczne, ujrzysz naszego rycerza, z którym możesz wykonać pamiątkowe zdjęcie. Na miejscu przechadza się przewodnik, który przybliży historię zamków i pałaców znajdujących się w naszym Parku Miniatur. Z bliska można zobaczyć wszystkie detale owych budowli. Nadal zastanawiasz się, gdzie wybrać się na majówkę ze swoimi dziećmi? Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy!


Spotkanie z bałtowskimi czarownicami i wiedźmami

Tu magiczne przeplata się z rzeczywistym. Jesteście ciekawi, jak wygląda chata czarownicy? A może chcecie stworzyć „złoty środek” na szczęśliwy dzień. Zapraszamy do Sabatówki, tam czarownica Hogata zaprosi do wspólnej zabawy i razem z Wami stworzy wyjątkowy eliksir. Mera i Nutka przedstawią swoje czarodziejskie sztuczki, wyjątkowymi gośćmi będą pieski, które wystąpią podczas pokazów sztuczek. Podczas rodzinnej wycieczki nie możecie ominąć tego punktu na mapie zwiedzania.Pokazy akrobatyki powietrznej

2 maja 2022 r. zapraszamy na wyjątkowe i niepowtarzalne pokazy. Po raz pierwszy na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego będzie można podziwiać pokazy akrobatyczne w powietrzu. To będzie spektakularna prezentacja, pełna prawdziwych emocji, którą będziecie mogli zobaczyć w następujących godzinach: 12.00; 14.00 i 16.00. Pokazy będą trwać 15 minut, obok Zajazdu Przystocze (obszar stoku narciarskiego).

Pamiątkowe zdjęcie z maskotkami

Zwiedzając atrakcje, pewnie natkniecie się na nasze maskotki. Zobaczycie szaloną Wiewiórkę, skocznego króliczka w towarzystwie rekina. Nie zabraknie także naszego Jurasia. To będzie wspaniała przygoda z naszymi maskotkami.

Disco na Wrotkach
Wszystkich miłośników aktywno zapraszamy na Wrotkarnię Dance&Roll, gdzie 30 kwietnia i 1 maja odbędzie się impreza tematyczna! Sportowa aktywność w klimacie lat 80. Specjalnie dla Was zagra Dj Gomezzz, usłyszycie popularne kawałki lat 80. Dla dzieci przygotowaliśmy zabawy z animatorką! To wydarzenie dla całej rodziny! Zaczynamy o 19:00 i bawimy się do 21:00.

Jesteśmy przekonani, że rodzinna majówka w Bałtowie będzie niezapomnianą przygodą dla wszystkich dzieci i rodziców. Warto zaplanować dłuższy pobyt w Bałtowie i skorzystać ze wszystkich atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego oraz innych zabytków znajdujących się w pobliżu. W tym sezonie na terenie obiektu uruchomiono camper park, dlatego wszyscy miłośnicy camperów mogą rozpocząć swój długi weekend w Bałtowie!

Zobacz ofertę noclegową oraz Camper Park Bałtów i zarezerwuj miejsce noclegowe na majówkę w centrum Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.