Zarezerwuj nocleg w Bałtowie

Planujesz wyjazd poza miasto? Rodzinna wycieczka do Bałtowa to wspaniałe rozwiązanie w szczególności jeśli masz nocleg w centrum obiektu. Atrakcje na wyciągnięcie ręki.

Tylko w dniach 9-19 maja (poniedziałek-czwartek) oferujemy 15% rabatu na noclegi!

Uwaga

Promocja obowiązuje od poniedziałku do czwartku. Rezerwacja tylko telefoniczna!

Sielski wypoczynek

Wypoczynek w Bałtowie to doskonały wybór, jeśli chcesz odpocząć od hałasu, tłumów, a jednocześnie zrobić coś dla siebie. Bałtowski Kompleks Turystyczny położony jest w dolinie rzeki Kamiennej, która urzeka walorami przyrodniczymi, które można podziwiać, wybierając się na wycieczkę rowerową, spacerową czy spływ kajakowy.

Nasza baza noclegowa „Zajazd Przystocze” mieści się w centrum kompleksu. Tuż obok domków znajduje się sala zabaw dla najmłodszych oraz część gastronomiczna Zajazdu Przystocze, w której serwowane są m.in. śniadania oraz kuchnia regionalna w formie bufetu.

Jeśli chcesz być bliżej natury, oferujemy domek wypoczynkowy Ranczo w Dolinie. Domek położony zaledwie 500 metrów od największych atrakcji zapewni prawdziwy sielski wypoczynek. To miejsce bezpieczne dla rodzin z dziećmi, obok ogródek oraz urokliwa zagroda da zwierzątek, a także stajnia dla koni „Kraina Koni”.

Ranczo w Dolinie

ranczo-w-dolinie-wypoczynek-na-wsi-
 • Pokoje trzy i czteroosobowe z łazienkami
  125 zł/osoba dorosła/doba
  65 zł/dzieci 3-12 lat/doba
  dzieci poniżej 3 lat bezpłatnie

Ranczo w Dolinie II

 • Pokoje z łóżkami piętrowymi i prywatną łazienką
  85 zł/osoba dorosła/doba
  45 zł/dzieci 3-12 lat/doba
  dzieci poniżej 3 lat bezpłatnie


Rezerwacja oraz informacje

TEL. 510 263 896
NOCLEGI@JURAPARK.PL